Calendar
Schedules
Ranking
Events
Alerts
Field Status
Home
>
Track & Field - 2024
Login
Click on program name to get team information.To navigate the schedules, click the + to expand a league, and the - to hide the league. Click the team or division name to view a schedule.
Click on Contest or Teams
Favorites
Schedule
Teams
Track & Field - 2024
2024 Track & Field 1-4
Assumption (Ziegler)
Communion of Saints (Marcum)
Corpus Christi Academy-Lyndhurst (Hartman)
Emmanuel Christian Academy (GRIMES)
Gesu (Taylor)
Holy Family - Stow (CCotter )
Holy Trinity - Avon (Kalyn)
Immaculate Heart of Mary (Butler (Boys 1-4))
Incarnate Word Academy (O'Brien)
Lakewood Catholic Academy (Carter)
Mary Queen of Peace (Cuevas)
Mater Dei Academy
Notre Dame Elementary (Dulzer)
Pinnacle Academy (Morris)
Seton Catholic School (Berthelot )
SS. Robert and William (Scheider)
St. Adalbert - Cleveland (Owens)
St. Adalbert - Cleveland (Owens)
St. Albert the Great (Smith)
St. Ambrose (Greer)
St. Angela Merici (O'Linn)
St. Anselm (Mahovlic)
St. Anthony of Padua - Parma (Kushlak)
St. Barnabas (Simenc)
St. Basil the Great (Ryder)
St. Benedict (Smith)
St. Bernadette (Stilla)
St. Brendan (Leininger)
St. Charles Borromeo (Leigh)
St. Christopher (Tuskan)
St. Dominic (Maclin)
St. Francis de Sales - Akron (Murdock)
St. Francis of Assisi (Hartman)
St. Francis Xavier (Meade)
St. Gabriel (Edger)
St. Hilary (Wolski)
St. Ignatius of Antioch (Bob Dolan)
St. John Vianney (Nagel)
St. Joseph - Amherst (Pecina)
St. Joseph - Avon Lake
St. Joseph - Randolph (Sams)
St. Jude (Willett AD2024)
St. Mark (Urban)
St. Mary - Avon (Perkins/Basen)
St. Mary - Berea (Garr)
St. Mary - Hudson (Middleton /Schiele)
St. Mary of the Falls (Chung)
St. Paschal Baylon (Hartman2)
St. Patrick - Kent (Laubert)
St. Peter - N Ridgeville (Meister)
St. Raphael (Ross)
St. Rita (Smith)
St. Sebastian - Akron (Gibson)
St. Vincent de Paul - Akron (Staats)
Sts. Joseph and John (O'Donnell)
2024 Track & Field 5-8
Assumption (Hyland)
Communion of Saints (Grdina)
Corpus Christi Academy-Lyndhurst (Hartman)
Emmanuel Christian Academy (GRIMES)
Gesu (Taylor)
Holy Family - Stow (Cotter )
Holy Trinity - Avon (Kalyn)
Immaculate Heart of Mary (Butler (Boys 5-8))
Incarnate Word Academy (Dombrosky)
Lakewood Catholic Academy (Carter)
Mary Queen of Peace (Wolverton)
Mater Dei Academy
Notre Dame Elementary (Rieger)
Pinnacle Academy (Spikes)
Seton Catholic School (Rodgers)
Spring Garden Waldorf School (Oberhaus)
SS. Robert and William (Scheider)
St. Adalbert - Cleveland (Owens)
St. Agatha-St. Aloysius (Drost)
St. Albert the Great (Whitling)
St. Ambrose (Greer)
St. Angela Merici (O'Linn)
St. Anselm (Mahovlic)
St. Anthony of Padua - Parma (Kushlak)
St. Barnabas (Simenc)
St. Basil the Great (Ryder)
St. Benedict (Smith)
St. Bernadette (Stolph)
St. Brendan (Leininger)
St. Charles Borromeo (Leigh)
St. Christopher (Tuskan)
St. Dominic (Maclin)
St. Francis de Sales - Akron (Kinsinger)
St. Francis of Assisi (Hartman)
St. Francis Xavier (Meade)
St. Gabriel (Edger)
St. Hilary (Murphey)
St. Ignatius of Antioch (McDaniel)
St. John Vianney (Freeman)
St. Joseph - Amherst (Pecina)
St. Joseph - Avon Lake
St. Joseph - Randolph (Sams)
St. Jude (Wooten)
St. Mark (O'Sullivan)
St. Mary - Avon (Perkins)
St. Mary - Berea (Garr)
St. Mary - Hudson (Middleton /Schiele)
St. Mary of the Falls (Chung )
St. Paschal Baylon (Hartman4)
St. Patrick - Kent
St. Peter - N Ridgeville (Meister)
St. Raphael (Ross)
St. Rita (Lesko)
St. Sebastian - Akron (Chuba)
St. Vincent de Paul - Akron (Murphy)
Sts. Joseph and John (O'Donnell)